Programy ksiegowe online ranking

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w środowisku Windows, są niezwykle funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Istnieją ponad firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania również danych w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest element Płace. Zapewnia on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli jeszcze na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wtedy istnieć niezmiernie dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, jakie z różnorakich powodów mogą po prostu nie trafić do wersji klasycznej.