Comarch erp optima dla klientow

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć opinię na plan ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wysokie narzędzie dla średnich oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr tudzież płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego widoczne są w nim drugiego typu narzędzia do informowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można uzyskać nie tylko wstęp do jego charakterystycznych i mocnych funkcji, ale także do asysty technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań przystosowanych do konkretnej branży a instytucji. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów i całej firmy, a także przydać się w niski wyjście do powiększenia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź także z 60-dniowego dema offline. Jest wtedy szalenie ważne, bo dzięki temu potężna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego obecnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.